Kasvo HERALD grande 180×200 cm

Exkluzivní boxspringová postel s vysokým čelem, úložným prostorem a lamelovými rošty. Přístup do úložného prostoru je od... více informací »
Kasvo HERALD grande 180x200 cm
Značka: KASVO
18 870 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní boxspringová postel s vysokým čelem, úložným prostorem a lamelovými rošty. Přístup do úložného prostoru je od...

Exkluzivní boxspringová postel s vysokým čelem, úložným prostorem a lamelovými rošty. Přístup do úložného prostoru je od nohou pomocí plynových vzpěr. Slovenský výrobek. Exkluzivní produkt Kasvo HERALD grande 180×200 cm seženete nyní tady u nás umístěný v sekci postele. Prozkoumejte jiné zboží z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více kousků značky KASVO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka KASVO má ve stále nabídkce top sortiment Podívejte se sami!

Tento neodolatelný produkt Kasvo HERALD grande 180x200 cm od známého předního výrobce KASVO pohodlně získáte v aktuální nabídce za výhodnou cenu! Na našich stránkách za 18 870 Kč.