Kasvo Postel BAZE 160×200 cm

Designová postel v provedení bílá nebo černá eko kůže. Je určena pro dvě samostatné matrace a doplněna chromovými nožkami.... více informací »
Kasvo Postel BAZE 160x200 cm
Značka: KASVO
9 990 Kč
Ověřit dostupnost
Designová postel v provedení bílá nebo černá eko kůže. Je určena pro dvě samostatné matrace a doplněna chromovými nožkami....

Designová postel v provedení bílá nebo černá eko kůže. Je určena pro dvě samostatné matrace a doplněna chromovými nožkami. Vysoké čelo.
Často hledaný výrobek Kasvo Postel BAZE 160×200 je k dostání lehce tady a teď na našem webu v sekci postele! Nyní pořídíte skvělé produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci. V očích zákazníků populární značka KASVO poskytuje vynikající produkty. Podívejte se sami. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele KASVO. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Kasvo Postel BAZE 160x200 cm od našeho známého výrobce KASVO pohodlně nakoupíte tady teď právě v akci! Právě teď jen za 9 990 Kč.