Kasvo Postel SABA 2 160cm vč. roštu a ÚP PW 06 hnědá

Moderní manželská postel se zvýšeným lůžkem, úložným prostorem a s výklopnými lamelovými rošty pro volné matrace 80 × 200... více informací »
Kasvo Postel SABA 2 160cm vč. roštu a ÚP
Značka: KASVO
15 990 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní manželská postel se zvýšeným lůžkem, úložným prostorem a s výklopnými lamelovými rošty pro volné matrace 80 × 200...

Moderní manželská postel se zvýšeným lůžkem, úložným prostorem a s výklopnými lamelovými rošty pro volné matrace 80 × 200 centimetrů. Zadní čelo je prošité do tvaru kosočtverců. Dodáváno v demontu až domů. Slovenský výrobek. Kvalitní a žádaný výrobek Kasvo Postel SABA 2 je k sehnání snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci postele. Získejte ještě ostatní produkty z této sekce za internetové ceny. Významný dodavatel KASVO prodává špičkový sortiment. To není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce KASVO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Kasvo Postel SABA 2 160cm vč. roštu a ÚP od dodavatele s dobrým jménem KASVO snadno naleznete právě teď extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 15 990 Kč.