Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) PW 11

Inovovaná Prima Variant rozkládací pohovka. S lamelovým roštem. S úložným prostorem. V úložném prostoru je vyztužený rám.... více informací »
Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) PW 12
Značka: KASVO
10 900 Kč
Ověřit dostupnost
Inovovaná Prima Variant rozkládací pohovka. S lamelovým roštem. S úložným prostorem. V úložném prostoru je vyztužený rám....

Inovovaná Prima Variant rozkládací pohovka. S lamelovým roštem. S úložným prostorem. V úložném prostoru je vyztužený rám. Konstrukce z kvalitní PUR-pěny. Kvalitní látka mikrofáze. Prodloužená záruka 3 roky. Ilustrační foto.
Kvalitní výrobek Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) seženete lehce tady u nás zařazený v kategorii pohovky! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce KASVO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) PW 12 od top výrobce KASVO jde získat aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za 10 900 Kč.