Kasvo PRIME 3R+1+1

Sedací souprava s rovnou pohovkou a dvěma křesly. Pohovka disponuje úložným prostorem, křesla jsou rozložitelná a mají také úložný prostor. Záda... více informací »
Kasvo PRIME 3R+1+1
Značka: KASVO
19 990 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava s rovnou pohovkou a dvěma křesly. Pohovka disponuje úložným prostorem, křesla jsou rozložitelná a mají také úložný prostor. Záda...

Sedací souprava s rovnou pohovkou a dvěma křesly. Pohovka disponuje úložným prostorem, křesla jsou rozložitelná a mají také úložný prostor. Záda pohovky jsou potažena netkanou textilií, proto není vhodná k umístění do volného prostoru.
Tento kvalitní a žádaný produkt Kasvo PRIME 3R+1+1 je k dostání lehce u nás umístěný v sekci sedací soupravy. Nyní získáte unikátní kusy z naší kategorie za super peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé zboží od značky KASVO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel KASVO vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží

Nový produkt Kasvo PRIME 3R+1+1 od společnosti se zárukou kvality KASVO jde koupit na našich stránkách výhodně. Právě nyní za 19 990 Kč.