Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 11 světle šedá

Sedací souprava RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK. Komfortní rohová sedací souprava. Látková s úložným prostorem a rozkladem.... více informací »
Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 33 tyrkysová
Značka: KASVO
35 490 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK. Komfortní rohová sedací souprava. Látková s úložným prostorem a rozkladem....

Sedací souprava RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK. Komfortní rohová sedací souprava. Látková s úložným prostorem a rozkladem. Slovenský výrobce.Ve slevě kousek Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 11 světle šedá je k dostání bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci sedací soupravy! Připravili jsme akční produkty ze zmíněné kategorie v akci! Populární výrobce KASVO dlouhodobě prodává vynikající výrobky. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kousků značky KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 33 tyrkysová od odblíbeného výrobce KASVO lze sehnat ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 35 490 Kč.