Kasvo SAMARA komoda (L) bílá / černá

Čistý styl a moderní vzhled, nadčasové barvy. To je komoda SAMARA. Černo-bílá, černá s dubem sonoma, s prosklenými plochami.... více informací »
Kasvo SAMARA komoda (L)
Značka: KASVO
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Čistý styl a moderní vzhled, nadčasové barvy. To je komoda SAMARA. Černo-bílá, černá s dubem sonoma, s prosklenými plochami....

Čistý styl a moderní vzhled, nadčasové barvy. To je komoda SAMARA. Černo-bílá, černá s dubem sonoma, s prosklenými plochami. Tento oblíbený produkt Kasvo SAMARA komoda (L) bílá / černá máte možnost sehnat bezstarostně tu na našem webu umístěný v kategorii komody. Nyní si můžete koupit kvalitní kousky ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Dodavatel KASVO pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. A tady je důkaz! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce KASVO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Kasvo SAMARA komoda (L) od našeho výrobce KASVO jednoduše pořídíte právě teď v nabídce napořád výhodně! V současnosti za 4 490 Kč.