Komoda 4-You New Yuk04

Komoda ze série 4-YOU NEW v dekoru betonu s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého... více informací »
Komoda 4-You New Yuk04
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda ze série 4-YOU NEW v dekoru betonu s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého...

Komoda ze série 4-YOU NEW v dekoru betonu s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého stylu bydlení. Komoda s rozměry 74 x 85,4 x 34,6 cm (Š x V x H) je vybavena pěti  přihrádkami za dvěma dveřmi a navíc dvěma zásuvkami. Praktické úchytky ve stříbrné barvě dotvářejí celkový elegantní vzhled. Díky této komodě si uděláte doma pořádek bez jakékoliv námahy. V naší nabídce máte na výběr i další velikosti a provedení nadčasového nábytku ze série 4-YOU NEW  za výhodnou cenu. Tak neváhejte a kombinujte podle vašich představ! Tento výjimečný produkt lze nakoupit rovněž na stránkách v populární sekci komody do obýváku. Podívejte se na ještě podobné kousky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární značka Möbelix má ve stále nabídkce skvělý sortiment. Udělejte si radost.

Nový produkt Komoda 4-You New Yuk04 od známé kvalitní značky Möbelix pohodlně seženete právě teď v nabídce za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 1 999 Kč.