Komoda 4-You New Yuk08

Komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř... více informací »
Komoda 4-You New Yuk08
Značka: Möbelix
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř...

Komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého stylu bydlení. Komoda s rozměry 74 x 111,4 x 34,6 cm (Š x V x H) je vybavená dvěma zásuvkami a sedmi přihrádkami ukrytými za dvěma dveřmi. Díky této komodě si uděláte doma pořádek bez jakékoliv námahy. Praktické úchytky ve stříbrné barvě podtrhují celkový elegantní vzhled.   V naší nabídce máte na výběr i další velikosti a provedení nadčasového nábytku ze série 4-YOU NEW za výhodnou cenu! Tak neváhejte a kombinujte podle vašich představ!
Oblíbený kousek Komoda 4-You New Yuk08 jde nakoupit v pohodě tady na webu umístěný v kategorii komody do obýváku. Podívejte se na ostatní zboží z této populární rubriky za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka Möbelix dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To není všechno, máme toho více! U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Komoda 4-You New Yuk08 od známé společnosti Möbelix pořídíte právě nyní ve slevě. Nyní lze objednat jen za 1 799 Kč.