Komoda 4-You New Yuk10

Rohová komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak používat prostor a navíc harmonicky zapadá do... více informací »
Komoda 4-You New Yuk10
Značka: Möbelix
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak používat prostor a navíc harmonicky zapadá do...

Rohová komoda ze série 4-YOU NEW v betonovém dekoru s bílým čelem je atraktivním řešením jak používat prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého stylu bydlení. Velkou výhodou je možnost vyplnit rohový prostor, který zůstává často nevyužitý. Komoda s rozměry 60,9 x 85,4 x 60,9 cm (Š x V x H))  je vybavena dvěma velkými přihrádkami za 1 dveřmi. Díky této komodě si uděláte doma pořádek bez námahy. Praktická úchytka ve stříbrné barvě dotváří celkový elegantní vzhled. V naší nabídce máte na výběr i další velikosti a provedení nadčasového nábytku ze série 4-YOU NEW za výhodnou cenu. Tak neváhejte a kombinujte podle vašich představ! Unikátní produkt Komoda 4-You New Yuk10 můžete získat bezprostředně na webu v oblíbené kategorii komody do obýváku! Vyberte si oblíbené produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Populární značka Möbelix pro vás připravuje špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný produkt Komoda 4-You New Yuk10 od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix je k získání momentálně v naši nabídce téměř zdarma! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 499 Kč.