Komoda 4-You Yuk02

S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek. Komoda vkusně... více informací »
Komoda 4-You Yuk02
Značka: Möbelix
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek. Komoda vkusně...

S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek. Komoda vkusně kombinuje tmavý betonový dekor s dekorem dubu Wotan na čelní stěně. Nábytek o rozměrech cca 50 x 85,4 x 34,6 cm (Š x V x H) obsahuje otočná dvířka, za kterými se nachází 1 police. Další úložný prostor poskytuje horní zásuvka. Dvířka i zásuvka se otevírají pomocí hliníkových úchytek. Komoda je dokonalým řešením pro více úložného prostoru v každém pokoji i díky snadné kombinovatelnosti s dalším nábytkem z řady 4-YOU. Oblíbený produkt Komoda 4-You Yuk02 pořídíte rovnou tu na našich stránkách v rubrice komody do předsíně. Podívejte se na nové produkty z této známé kategorie z pohodlí domova! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Möbelix vás obohatí o top zboží Udělejte si radost.

Hodně oblíbený výrobek Komoda 4-You Yuk02 s pečetí kvality od značky Möbelix je k získání tady nyní za extra cenu. Aktuálně za super cenu 1 399 Kč.