Komoda Abaco Šířka 130cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Komoda ABACO z masivního borovicového dřeva si vás získá vysokou kvalitou a úžasně... více informací »
Komoda Abaco Šířka 130cm
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Komoda ABACO z masivního borovicového dřeva si vás získá vysokou kvalitou a úžasně...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Komoda ABACO z masivního borovicového dřeva si vás získá vysokou kvalitou a úžasně přírodním vzhledem evokující venkov. Precizní zpracování a kvalita dřeva přesvědčí i náročného klienta. Ať už v pokoji pro hosty, v obývacím pokoji nebo v předsíni – okouzlující komodu lze báječně kombinovat s ostatním nábytkem díky jednoduchému a zároveň elegantnímu designu. S rozměry cca 130 x 87 x 43 cm (Š x V x H) nabízí spoustu úložného prostoru. Za třemi otočnými dvířky je na dvou poličkách dostatek místa na nádobí, bytový textil nebo stolní hry. Tři zásuvky jsou ideální na dokumenty, či drobné předměty. Praktické a tvarované úchytky tvoří atraktivní akcenty. Komoda ABACO – to je nábytek té nejvyšší kvality, se kterým během chvilky vytvoříte příjemnou atmosféru. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.Super produkt Komoda Abaco Šířka 130cm máte možnost nakoupit právě zde tu na našem webu v sekci komody do předsíně! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z naší sekce za výborné peníze.

Oblíbený produkt Komoda Abaco Šířka 130cm s osvědčenou značkou Möbelix je k získání momentálně na webu za parádní cenu! Nabídky již od 4 199 Kč.