Komoda Aurel

Komoda AUREL v dekoru dub SONOMA se skvěle hodí do pracovny k vašemu psacímu stolu, jako další místo k uložení osobních věcí, např. dokumentů,... více informací »
Komoda Aurel
Značka: Möbelix
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda AUREL v dekoru dub SONOMA se skvěle hodí do pracovny k vašemu psacímu stolu, jako další místo k uložení osobních věcí, např. dokumentů,...

Komoda AUREL v dekoru dub SONOMA se skvěle hodí do pracovny k vašemu psacímu stolu, jako další místo k uložení osobních věcí, např. dokumentů, psacích potřeb, či knih. Díky kolečkům a malým rozměrům cca 42,6 x 61,1 x 55,9 cm můžete komodu se 4 zásuvkami jednoduše umístit kdekoliv v interiéru. Maximální nosnost je 20 kg. Doporučujeme koupit i další nábytek ze série AUREL, který najdete v naší  bohaté nabídce.     Exkluzivní kus najdete taky tu v oblíbené kategorii komody do předsíně! Vyhledejte si jiné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! Tento výrobce Möbelix vám představuje velmi kvalitní produkty. Nové kousky každý den. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový kousek Komoda Aurel od známého dodavatele Möbelix jde sehnat tady teď právě za příznivou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 4 799 Kč.