Komoda Bianco

Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, ... Komoda s rozměry... více informací »
Komoda Bianco
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, ... Komoda s rozměry...

Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, … Komoda s rozměry přibližně 75 x 95 x 43 cm (Š x V x H) dotváří váš interiér svým lineárním designem a úložným prostorem. 4 zásuvky se dají otevírat bez úchytek. Zpříjemněte si interiér s tímto nadčasovým bílým nábytkem a dolaďte ho s odpovídajícími dekoracemi! Komoda je dostupná ve třech rozměrech. Tento kvalitní a levný produkt Komoda Bianco naleznete aktuálně tady a teď na našem webu v kategorii komody do předsíně. Připravili jsme ostatní produkty z této kategorie za výborné peníze! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Komoda Bianco od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix máte možnost nakoupit právě zde ve slevě. Akční cena 3 199 Kč.