Komoda Casper

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato komoda v dubovém a šedém odstínu s přímým vzhledem nabízí praktický úložný prostor pro váš... více informací »
Komoda Casper
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato komoda v dubovém a šedém odstínu s přímým vzhledem nabízí praktický úložný prostor pro váš...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato komoda v dubovém a šedém odstínu s přímým vzhledem nabízí praktický úložný prostor pro váš příbytek. Komoda je vyhotovena se dvěma otočnými dvířky v dekoru beton a jednou zásuvkou z MDF v dubovém dekoru s 3D fólií se vzorem dřeva s letokruhy a prasklinami. Poskytuje 2 otočná dvířka, 6 otevřených přihrádek, 5 nastavitelných polic a 3 zásuvky.
Tento vynikající výrobek Komoda Casper seženete lehce na našem webu v oblíbené sekci komody do předsíně. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné sekci jednoduše online! Populární dodavatel Möbelix vyrábí top sortiment A tady je důkaz!

Tento exkluzivní produkt Komoda Casper od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix pořídíte zde teď právě téměř zdarma. Aktuálně v akci od 6 999 Kč.