Komoda Dublin

Dodejte svému bydlení noblesní atmosféru s komodou DUBLIN v černé barvě. Komoda v dekoru dřeva s texturou mramoru má rozměry cca 90 x 92 x 38... více informací »
Komoda Dublin
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dodejte svému bydlení noblesní atmosféru s komodou DUBLIN v černé barvě. Komoda v dekoru dřeva s texturou mramoru má rozměry cca 90 x 92 x 38...

Dodejte svému bydlení noblesní atmosféru s komodou DUBLIN v černé barvě. Komoda v dekoru dřeva s texturou mramoru má rozměry cca 90 x 92 x 38 cm (Š x V x H)  a otevírá se bez pomocí úchytek. Za dvěma otočnými dveřmi je dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci, které nechcete mít na očích. Těšte se na moderní komodu DUBLIN, která nazdobí váš interiér a navíc zajistí větší pořádek! Ve slevě kousek Komoda Dublin je k získání teď tady na našich stránkách zařazený v sekci komody do kuchyně. Vyberte si ještě další kousky ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu!

Neodolatelný produkt Komoda Dublin od přední společnosti Möbelix jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za cenu 6 499 Kč.