Komoda Jillian

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato skvělá retro komoda je atraktivním poutavým doplňkem pro váš domov a nabízí také... více informací »
Komoda Jillian
Značka: Möbelix
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato skvělá retro komoda je atraktivním poutavým doplňkem pro váš domov a nabízí také...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato skvělá retro komoda je atraktivním poutavým doplňkem pro váš domov a nabízí také mnoho praktického úložného prostoru. Je vyrobena z MDF materiálu bílé a dřevěné barvy v kombinaci s nohami z bukového dřeva. Za dvěma posuvnými dveřmi se nacházejí dvě police, čili 4 odkládací složky. Úchytky jsou vyhotoveny formou malých výřezů. Nejdůležitější informace: barva: jasan, bílá
Tento skvělý výrobek Komoda Jillian máte možnost sehnat rovnou tady a teď na našem webu ve známé sekci komody do předsíně! Nyní najdete parádní výrobky z této oblíbené rubriky za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce Möbelix pro vás připravuje skvělé zboží. Však to vidíte sami. To není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kousek Komoda Jillian od skvělého a známého výrobce Möbelix snadno můžete získat právě dnes za výhodné peníze. Pouze nyní za 4 299 Kč.