Komoda Julia Ii

Komoda JULIA II spojuje jednoduchý design se stylem a funkčností a vytváří tak domácký design vhodný pro každodenní použití.Flexibilní úložný... více informací »
Komoda Julia Ii
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda JULIA II spojuje jednoduchý design se stylem a funkčností a vytváří tak domácký design vhodný pro každodenní použití.Flexibilní úložný...

Komoda JULIA II spojuje jednoduchý design se stylem a funkčností a vytváří tak domácký design vhodný pro každodenní použití.Flexibilní úložný prostor s přirozenou estetikou: Nábytek má rozměry cca 135 x 87 x 40 cm (Š x V x H) a vnáší do vašeho konceptu bydlení klid a pohodu. Využijte úložný prostor ve čtyřech zásuvkách a za dvěma otočnými dvířky.Kovové úchyty v antracitové barvě dotváří lineární designový jazyk nábytku. Můžete si také vychutnat zpomalující, přátelskou souhru povrchů v barvě dubu a šampaňského. Komoda má černé ploché plastové nožičky, které zajišťují její stabilitu.Dobře promyšlená funkčnost se pojí s nekomplikovaným, nadčasovým trendovým designem: Objevte další ložnicový nábytek ze série JULIA II a vytvořte si svoji individuální příjemnou atmosféru!Upozornění:Dekorace nejsou součástí komody.

Tento akční a ve slevě produkt Komoda Julia Ii od odblíbeného výrobce Möbelix je k dispozici zde teď právě téměř zdarma. Nyní pořídíte za super cenu 6 499 Kč.