Komoda Kai 1

Praktickou komodu KAI 1 je možné využít díky kompaktním rozměrům cca 80 x 80 x 39 cm (Š x V x H) různými způsoby. Díky své prostorné zásuvce a... více informací »
Komoda Kai 1
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Praktickou komodu KAI 1 je možné využít díky kompaktním rozměrům cca 80 x 80 x 39 cm (Š x V x H) různými způsoby. Díky své prostorné zásuvce a...

Praktickou komodu KAI 1 je možné využít díky kompaktním rozměrům cca 80 x 80 x 39 cm (Š x V x H) různými způsoby. Díky své prostorné zásuvce a úložnému prostoru za dvěma otočnými dveřmi nabízí dostatek prostoru. Zaujme i efektní kombinací dekoru dubu Wotan s tmavým betonovým vzhledem, který mu dodává útulný moderní vzhled. Elegance, styl, praktičnost a výhodná cena – komoda KAI 1 vás přesvědčí rychle o svých kladech!Tento velmi oblíbený kus Komoda Kai 1 můžete dostat rovněž tu v oblíbené rubrice komody do kuchyně! Nyní můžete získat skvělé produkty z této sekce za super peníze!

Tento nejprodávanější produkt Komoda Kai 1 od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix je k dostání již dnes skutečně výhodně! Momentálně k dispozici za 2 499 Kč.