komoda kirikus

Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a... více informací »
Komoda Kirikus
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a...

Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a jemnými černými akcenty. Tato kombinace dává cca 95 x 89 x 40 cm (Š x V x H) velkému nábytku velmi zvláštní charakter. Čtyři černé nohy podtrhují elegantní vzhled a zajišťují potřebnou stabilu. Krásná komoda zaujme i úložným prostorem. Za dvěma otočnými dvířky s černými úchytkami nabízejí dvě police prostor pro vše, co potřebujete uložit mimo zrak. Zásuvka s černou úchytkou, v horní části komody, vám poslouží na cennosti, případně jiné drobnosti. Výjimečný a žádaný výrobek lze zakoupit aktuálně u nás v rubrice komody do kuchyně. Najděte si akční produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží.

Kvalitní a levný kousek Komoda Kirikus originál od značky Möbelix můžete pořídit již dnes za akční cenu! Nyní získáte od 3 799 Kč.