Komoda Maxi

S řadou nábytku MAXI, v dekoru dřeva, můžete svému obývacímu pokoji nebo předsíni dodat osobitý druh moderního vzhledu. Sofistikovaný design se... více informací »
Komoda Maxi
Značka: Möbelix
7 099 Kč
Ověřit dostupnost
S řadou nábytku MAXI, v dekoru dřeva, můžete svému obývacímu pokoji nebo předsíni dodat osobitý druh moderního vzhledu. Sofistikovaný design se...

S řadou nábytku MAXI, v dekoru dřeva, můžete svému obývacímu pokoji nebo předsíni dodat osobitý druh moderního vzhledu. Sofistikovaný design se šikmým trámem v kosmické šedé barvě je skvěle podtržen probarvením v alpské bílé a dělá nábytek z této série nezaměnitelný. Kromě otevřené přihrádky a šuplíku má komoda troje dvířka s tlumiči, za kterými je dostatek úložného prostoru na celkem pěti nastavitelných policích. Nábytek má rozměry cca 130 x 110 x 41,9 cm (Š x V x H). Oblečení, nádobí nebo hry – zde toho můžete uložit opravdu hodně. Komodu MAXI v trendy designu lze skvěle kombinovat s ostatním nábytkem z této série!

Tento oblíbený kus Komoda Maxi s osvědčenou značkou Möbelix je k sehnání na našich stránkách teď za parádní cenu. Právě teď jen za 7 099 Kč.