Komoda Milan

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato komoda v bílé a světle hnědé barvě je dekorativním i praktickým doplňkem pro... více informací »
Komoda Milan
Značka: Möbelix
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato komoda v bílé a světle hnědé barvě je dekorativním i praktickým doplňkem pro...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato komoda v bílé a světle hnědé barvě je dekorativním i praktickým doplňkem pro mnohé obytné prostory. Je vyrobena z MDF a díky melaminovému povrchu se snadno udržuje. Dřevěné nohy a rukojeti ve světle hnědé barvě dotvářejí atraktivní vzhled. Praktické vybavení této komody tvoří <
Hodně prodávaný kus Komoda Milan jde získat přímo tady a teď na našem webu v populární rubrice komody do předsíně. Nyní koupíte zcela nové produkty z této známé rubriky za rozumné peníze! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Komoda Milan od výrobce Möbelix k dostání zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 5 899 Kč.