Komoda Storm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Komoda STORM je ideálním doplňkem nástěnné skříňky STORM. S rozměry cca 150 x 88 x 42 cm (Š x V x H)... více informací »
Komoda Storm
Značka: Möbelix
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Komoda STORM je ideálním doplňkem nástěnné skříňky STORM. S rozměry cca 150 x 88 x 42 cm (Š x V x H)...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Komoda STORM je ideálním doplňkem nástěnné skříňky STORM. S rozměry cca 150 x 88 x 42 cm (Š x V x H) nabízí krásný úložný prostor na třech nastavitelných policích, které vám umožní flexibilitu v ukládání. Skleněné police uprostřed komody lze zatížit maximálně do 3 kg, dřevěné police cca do 5 kg.    Obzvláště oblíbený je korpus z dřevodekoru s bílým – vysoce lesklým čelem, kterému dodává harmonickou eleganci příjemná ‚podšívka‘ v barvě dubu. Úchytky ve stříbrné barvě dotvářejí atraktivní vzhled komody.  Dvoje ze tří dveří jsou na pantech vpravo, druhé vlevo. Zatímco pravé a levé dveře jsou po celé délce ponechány v bílé barvě, prostřední dveře jsou vybaveny proskleným oknem – ideální pro aranžování dekorativních předmětů. Komoda je vybavena LED osvětlením, které navodí příjemnou atmosféru u vás doma.  Vneste do vašeho domova kousek tepla a elegance s nadčasovou komodou STORM!    Tento zlevněný produkt lze získat právě zde tady u nás v sekci komody do předsíně! Nyní můžete získat skvělé výrobky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento unikátní produkt Komoda Storm od skvělého a známého výrobce Möbelix jde pořídit na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Výhodně za 5 199 Kč.