Komoda Venedig

Zkrášlete si předsíň stylovou komodou VENEDIG! Moderní nábytek vás upoutá svým kontrastním designem - tělem v dekoru dubu Wotan v kombinaci s... více informací »
Komoda Venedig
Značka: Möbelix
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zkrášlete si předsíň stylovou komodou VENEDIG! Moderní nábytek vás upoutá svým kontrastním designem - tělem v dekoru dubu Wotan v kombinaci s...

Zkrášlete si předsíň stylovou komodou VENEDIG! Moderní nábytek vás upoutá svým kontrastním designem – tělem v dekoru dubu Wotan v kombinaci s přední částí v dekoru tmavého betonu. Komoda s rozměry přibližně 80 x 92 x 35 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru pro uložení oděvů, doplňků a dalších věcí. Za 2 otočnými dvířky najdete 5 výškově nastavitelných polic s nosností každé 5 kg. V horní části komody se nachází zásuvka pro ukládání drobnějších předmětů. Pro harmonizaci vybavení vaší předsíně můžete komodu libovolně kombinovat s dalším stylovým nábytkem ze série VENEDIG. Tento žádaný produkt Komoda Venedig můžete koupit prostě tady u nás umístěný v kategorii komody do předsíně. Nyní si můžete pořídit další produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Žádaný produkt Komoda Venedig od této skvělé značky Möbelix jde koupit právě teď v naší nabídce v akci. Za bezkonkureční cenu 4 799 Kč.