Konferenční Stolek Iguan

S tímto šik konferenčním stolkem v atraktivním designu zaujme moderním designem. S rozměry Š / V / H: 110x45x67cm vás upoutá atraktivní kombinací... více informací »
Konferenční Stolek Iguan
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
S tímto šik konferenčním stolkem v atraktivním designu zaujme moderním designem. S rozměry Š / V / H: 110x45x67cm vás upoutá atraktivní kombinací...

S tímto šik konferenčním stolkem v atraktivním designu zaujme moderním designem. S rozměry Š / V / H: 110x45x67cm vás upoutá atraktivní kombinací dekoru tmavého betonu a bílé barvy. Se dvěma zásuvkami a 1 policí vám nabídne dostatek praktického prostoru.
Hodně žádaný produkt Konferenční Stolek Iguan máte možnost koupit bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v sekci odkládací stolky. Získejte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další skvělé zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento levný kus Konferenční Stolek Iguan od našeho výrobce Möbelix jde získat právě zde v bezva akci. K sehnání zrovna v akci za 2 999 Kč.