Konferenční Stolek Junata Buk

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Konferenční stolek JUNATA zaujme svým dekorem v bukové barvě, ale i prostorným úložným prostorem a... celý popis>
Konferenční Stolek Junata Buk
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Konferenční stolek JUNATA zaujme svým dekorem v bukové barvě, ale i prostorným úložným prostorem a různými možnostmi ukládání. Dva postranní boxy jsou ideální pro ukládání časopisů a všeho, co byste chtěli mít rychle po ruce, zatímco otevřená přihrádka uprostřed je ideálním místem pro dálkové ovládání k TV, knihy a hry. Drobné předměty se nejlépe uchovávají v zásuvce. Zásuvka má plný výsuv a otevírá se úchytkou ve stříbrné barvě. Jedinečný kousek do obývacího pokoje! Nejdůležitější informace:
Velmi žádaný produkt Konferenční Stolek Junata Buk máte možnost sehnat také u nás zařazený v kategorii odkládací stolky. Připravili jsme ještě ostatní kousky ve zmiňované kategorii jednoduše online. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Konferenční Stolek Junata Buk s pečetí kvality od značky Möbelix můžete získat na našich stránkách za výborné peníze! Cena již od 3 699 Kč.