Konferenční Stolek Silvio

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Oválný bílý konferenční stolek je praktickým a vkusným doplňkem do každého domova.... více informací »
Konferenční Stolek Silvio
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Oválný bílý konferenční stolek je praktickým a vkusným doplňkem do každého domova....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Oválný bílý konferenční stolek je praktickým a vkusným doplňkem do každého domova. Konferenční stolek se stolovou deskou vyrobenou z MDF materiálu má módní vzhled ve stylu Skandi a obsahuje také 2 užitečné úložné složky. 4 nohy z borovicového dřeva zdůrazňují harmonický vzhled. Nejdůležitější informace: barva: bílá, dřevěná Tento žádaný kus Konferenční Stolek Silvio můžete najít jednoduše tady a teď na našich stránkách v populární sekci odkládací stolky! Mrkněte na ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze!

Nejprodávanější produkt Konferenční Stolek Silvio od kvalitního výrobce Möbelix máte možnost nakoupit právě teď za skvělou cenu! V současnosti za 1 699 Kč.