Konferenční Stolek Z Masivního Dřeva

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Konferenční stolek WOHNLING z akáciového dřeva a kovu nabízí praktický a atraktivní... více informací »
Konferenční Stolek Z Masivního Dřeva
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Konferenční stolek WOHNLING z akáciového dřeva a kovu nabízí praktický a atraktivní...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Konferenční stolek WOHNLING z akáciového dřeva a kovu nabízí praktický a atraktivní úložný prostor v každém příbytku. Ať už jde o občerstvení nebo oblíbené čtení – tento stolek je krásný a užitečný v každém ohledu. Asi 62 x 40 x 60 cm (Š x V x H) velký stolek boduje filigránovým kovovým rámem černé barvy, na němž spočívá asi 55 mm silná, kulatá stolová deska z akáciového dřeva. Lakovaný povrch obzvláště krásně zvýrazní kresbu dřeva. Indické akáciové dřevo s výraznými letokruhy patří aktuální mezi velmi vyhledávaný materiál při zařizování. Konferenční stolek disponuje díky použití masivních materiálů maximální nosností až 30 kg. Doplňte si tento nábytek i o jiné kousky z masivu akácie! V našem internetovém obchodě najdete široký výběr nábytku z tohoto dřeva. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnoutUnikátní a oblíbený produkt Konferenční Stolek Z Masivního můžete najít již dnes na stránkách umístěný v sekci odkládací stolky! Nyní koupíte unikátní výrobky z této rubriky z pohodlí domova.

Tento unikátní produkt Konferenční Stolek Z Masivního Dřeva od přední značky Möbelix pohodlně pořídíte momentálně trvale výhodně! Teď v akci 6 499 Kč.