Konferenční Stůl Bílý/černý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.  Propracovanost a extravagance - tato dvě slova nejvýstižněji charakterizují tento moderní konferenční... více informací »
Konferenční Stůl Bílý/černý
Značka: Möbelix
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.  Propracovanost a extravagance - tato dvě slova nejvýstižněji charakterizují tento moderní konferenční...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.  Propracovanost a extravagance – tato dvě slova nejvýstižněji charakterizují tento moderní konferenční stolek. Kombinace hranatých ocelových nohou ve zlaté barvě s kulatou deskou z MDF ve vzhledu světlého mramoru zanechává trvalý dojem. Stolek disponuje deskou o průměru cca 80 cm a tloušťce cca 15 mm. Přibližně 36 cm vysoký nábytek tak nabízí dostatek místa pro občerstvení nebo dekorativní předměty. Konferenční stolek má maximální nosnost 10 kg. Tento produkt je k dispozici v různých verzích. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nab&i Kvalitní kus můžete pořídit prostě na našem webu v oblíbené rubrice odkládací stolky! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této sekce za příznivou cenu! Značka Möbelix pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky.

Tento unikátní produkt Konferenční Stůl Bílý/černý od dodavatele zboží Möbelix snadno můžete sehnat tady a teď právě ve výhodné akci! Akční ceny již od 4 099 Kč.