Konferenční Stůl Černý/měděný

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší... více informací »
Konferenční Stůl Černý/měděný
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacuTento kvalitní produkt můžete koupit bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v rubrice odkládací stolky. Nyní najdete skvělé produkty z této populární kategorie za super cenu!

Tento zlevněný kus Konferenční Stůl Černý/měděný od společnosti Möbelix najdete právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně. K sehnání zrovna v akci za 6 199 Kč.