Konferenční Stůl Sheesham

Něco mezi retrem a modernou: konferenční stolek z masivního sheeshamu na tenkých nožičkách   Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je... více informací »
Konferenční Stůl Sheesham
Značka: Möbelix
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Něco mezi retrem a modernou: konferenční stolek z masivního sheeshamu na tenkých nožičkách   Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je...

Něco mezi retrem a modernou: konferenční stolek z masivního sheeshamu na tenkých nožičkách   Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Kouzlo kombinace mezi retro vzhledem a modřeným stylem dělá z tohoto konferenčního stolku skutečný poutač. Model o rozměrech cca 100 x 40 x 50 cm (Š x V x H) boduje také praktickou otevřenou přihrádkou. Zatímco stolní deska z masivního sheeshamového dřeva je ponechána v přírodních barvách, čtyři vlásenkové nohy z nerezavějící oceli jsou natřeny černou barvou. Povrch dřeva toho hodně snese, protože je ošetřen vodou ředitelným lakem a celkově unese až 30 kg. Na vrchní plochu tak můžete uložit ozdobné předměty a občerstvení, přičemž ve spodní přihrádce lze ukrýt vše, co by mělo být rychle po ruce. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, Unikátní výrobek Konferenční Stůl Sheesham máte možnost najít právě teď tady u nás umístěný v kategorii odkládací stolky. Získejte podobné produkty z této známé kategorie jednoduše online. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Möbelix poskytuje prvotřídní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento exkluzivní produkt Konferenční Stůl Sheesham od známého dodavatele Möbelix máte možnost pořídit již dnes extra se slevou. Výhodně za 5 099 Kč.