Kontejner Na Kolečkách Konal Maxi Buk

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Mobilní kontejner KONAL MAXI od značky MID.YOU je efektivním řešením i do malých... celý popis>
Kontejner Na Kolečkách Konal Maxi Buk
Značka: Möbelix
2 599 Kč
Ověřit dostupnost

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Mobilní kontejner KONAL MAXI od značky MID.YOU je efektivním řešením i do malých kanceláří. Praktický úložný prostor na kolečkách se čtyřmi zásuvkami s vyříznutými úchyty nabízí dostatek místa pro dokumenty a kancelářské pomůcky. Vrchní odkládací plocha je vhodná k uložení spisů a knih. Zvýšený okraj zajišťuje stabilitu uložených předmětů. Praktický kancelářský pomocník o rozměrech cca 40 x 74 x 50 cm (Š x V x H) má jednoduchý nadčasový design v bukovém dekoru, snadno se s ním manévruje a je harmonickým doplňkem mnoha konceptů zařízení ať už v kanceláři nebo domácí pracovně. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí s Unikátní a oblíbený produkt Kontejner Na Kolečkách Konal Maxi Buk dostanete jednoduše tu na stránkách v rubrice kontejnery. Nyní si můžete pořídit podobné zboží z naší rubriky za nejnižší cenu!

Velmi žádaný kousek Kontejner Na Kolečkách Konal Maxi Buk od kvalitního výrobce Möbelix máte možnost dostat u nás teď v akci. Nabídka již od 2 599 Kč.