Kontejner Seoul Rack

Tento univerzální pojízdný regál je skvělým společníkem pro různé využití: Ať už najde místo v koupelně jako regál na kosmetiku, v kuchyni na... více informací »
Kontejner Seoul Rack
Značka: Möbelix
649 Kč
Ověřit dostupnost
Tento univerzální pojízdný regál je skvělým společníkem pro různé využití: Ať už najde místo v koupelně jako regál na kosmetiku, v kuchyni na...

Tento univerzální pojízdný regál je skvělým společníkem pro různé využití: Ať už najde místo v koupelně jako regál na kosmetiku, v kuchyni na kuchyňské pomůcky, v kanceláři či komoře – všechny předměty na něm budou na dosah a optimálně uspořádány. Regál byl vyroben z plastu bílé barvy, při přepravování jej stačí jemně naklonit na dvě kolečka a v okamžiku jej lze přemístit na jiné místo. S rozměry cca 36,2 x 31,6 x 66,3 cm (Š/V/H) má 4 police, do kterých skvěle zapadnou úložné boxy ze série SEOUL, které naleznete v naší nabídce. Uspořádejte si kuchyňské nebo koupelnové doplňky s tímto praktickým plastovým stojanem na kolečkách!

Exkluzivní kus Kontejner Seoul Rack od odblíbeného výrobce Möbelix lze sehnat na našich stránkách teď za báječnou cenu! Nyní za akční cenu 649 Kč.