Korpus Šatní Skříně Unit

Tato skříň z řady UNIT s rozměry cca 91,1 x 242,2 x 56,5 cm (Š x V x H) nabízí dostatek praktického úložného prostoru. Opticky přesvědčí svým... více informací »
Korpus Šatní Skříně Unit
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Tato skříň z řady UNIT s rozměry cca 91,1 x 242,2 x 56,5 cm (Š x V x H) nabízí dostatek praktického úložného prostoru. Opticky přesvědčí svým...

Tato skříň z řady UNIT s rozměry cca 91,1 x 242,2 x 56,5 cm (Š x V x H) nabízí dostatek praktického úložného prostoru. Opticky přesvědčí svým nadčasově krásným antracitovým dekorem. Toto tělo skříně můžete podle potřeby rozšiřovat a doplňovat. K dispozici jsou jednotlivé police, závěsné tyče na šaty, odpovídající dveře a ještě mnohem více – všechny položky se prodávají samostatně, díky čemuž si můžete sestavit šatník přesně podle vašich představ a individuálních potřeb! Akční a ve slevě kus Korpus Šatní Skříně Unit můžete dostat jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v rubrice příslušenství ke skříním! Nyní pořídíte podobné produkty z této populární sekce za výhodné peníze. Známý dodavatel Möbelix může nabídnout vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost.

Tento zlevněný výrobek Korpus Šatní Skříně Unit od známé kvalitní značky Möbelix snadno seženete aktuálně na webu za nejnižší cenu. V akci od 3 799 Kč.