Koš Na Prádlo Unit

Tento koš na prádlo antracitové barvy nabízí pohodlný úložný prostor pro menší oděvy, jako jsou ponožky nebo spodní prádlo, díky čemuž je... více informací »
Koš Na Prádlo Unit
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Tento koš na prádlo antracitové barvy nabízí pohodlný úložný prostor pro menší oděvy, jako jsou ponožky nebo spodní prádlo, díky čemuž je...

Tento koš na prádlo antracitové barvy nabízí pohodlný úložný prostor pro menší oděvy, jako jsou ponožky nebo spodní prádlo, díky čemuž je skříň UNIT ještě praktičtější. Díky úplnému výsuvu je přístup k prádlu lehký, zatímco systém jemného zavírání zaručuje hladké a tiché zavírání. Celkově má koš asi 37 litrů v rozměrech přibližně 82,5 x 20,8 x 46,2 cm (Š / V / H). Navrhněte si svůj šatník s exkluzivním šatním programem OMBRA UNIT podle potřeby. Vyberte si z mnoha různých Nejprodávanější produkt Koš Na Prádlo Unit můžete nakoupit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice koše na prádlo! Nyní si můžete vybrat akční kusy z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tato značka Möbelix má k dispozici vysoce kvalitní výrobky A tady je důkaz!

Designový produkt Koš Na Prádlo Unit od výrobce se skvělou pověstí Möbelix jednoduše seženete v naší aktuální nabídce skutečně levně! K sehnání zrovna v akci za 1 699 Kč.