Koupelna Alessandro Šířka 91cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Koupelnový set ALESSANDRO vám ušetří peníze při zařizování koupelny a zároveň jí dodáte moderní... více informací »
Koupelna Alessandro Šířka 91cm
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Koupelnový set ALESSANDRO vám ušetří peníze při zařizování koupelny a zároveň jí dodáte moderní...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Koupelnový set ALESSANDRO vám ušetří peníze při zařizování koupelny a zároveň jí dodáte moderní vzhled. Provedení z MDF desky v šedé barvě. Umyvadlo je keramické v bílé barvě. K dispozici je i zrcadlo, které bude ideálně pasovat k tomuto setu. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Oblíbený a akční produkt Koupelna Alessandro Šířka 91cm můžete sehnat pohodlně na webu v sekci skříňky do koupelny. Připravili jsme oblíbené zboží ze zmíněné sekce v akci! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další vybrané kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Möbelix pro své zákazníky prodává vynikající zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento žádaný produkt Koupelna Alessandro Šířka 91cm od našeho předního výrobce Möbelix snadno naleznete bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 6 199 Kč.