Koupelnová Sestava Flandu Bílá/černá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží... více informací »
Koupelnová Sestava Flandu Bílá/černá
Značka: Möbelix
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Tento vynikající produkt Koupelnová Sestava Flandu Bílá/černá seženete prostě na stránkách umístěný v sekci koupelnové sety! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky z této rubriky ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Koupelnová Sestava Flandu Bílá/černá od značky s dlouholetou tradicí Möbelix snadno seženete teď za super cenu. Právě lze objednat jen za 8 999 Kč.