Křeslo Chandler

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo... více informací »
Křeslo Chandler
Značka: Möbelix
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo...

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo v hnědém potahu z tkaniny, dýchá starými časy a nechá vás odpočinout si po práci stylově. Tvar křesla je oblý s bukovými dřevěnými nohami. Vše co pro odpočinek v tomto křesle potřebujete, jsou pohodlné pantofle, noviny nebo dobrá kniha. S rozměry křesla 95 x 109 x 97 cm (Š x V x H) se naplní vaše představy o dokonalém odpočinku. Výška sedu je cca 46 cm, plocha k sezení 54 x 51cm (Š x H) a maximální nosnost 140 kg. Křeslo CHANDLER se přizpůsobí vašemu životnímu stylu!Ve slevě produkt Křeslo Chandler jde pořídit prostě na našem webu v sekci ušáky! Nyní si můžete koupit vyjímečné kousky z této populární rubriky za výhodné peníze.

Tento výjimečný produkt Křeslo Chandler od výrobce se skvělou pověstí Möbelix jednoduše získáte aktuálně skutečně výhodně! Aktuálně stojí u nás 7 499 Kč.