Křeslo Felia Světle Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní křeslo FELIA ve světle šedé barvě se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Hladký sametový potah... více informací »
Křeslo Felia Světle Šedá
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní křeslo FELIA ve světle šedé barvě se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Hladký sametový potah...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní křeslo FELIA ve světle šedé barvě se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Hladký sametový potah ze 100% polyesteru v kombinaci s pohodlnými područkami a dozadu sklopným opěradlem dělá z křesla o rozměrech cca 71 x 92,5 x 79 cm (Š x V x H) ideální místo k relaxaci. Zkosené nohy z bukového dřeva ve světle hnědé barvě podtrhují atraktivní vzhled a zajišťují optimální stabilitu. Pro ideální komfort sezení je křeslo, které lze zatížit maximálně do 140 kg, vybaveno podsedákem polstrovaným kvalitní pěnou. Zahoďte za hlavu satarosti a naplno relaxujte s pohodlným křeslem FELIA! Tento unikátní produkt Křeslo Felia Světle Šedá je k dostání prostě na našich stránkách v kategorii ušáky! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této rubriky za výprodejovou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Křeslo Felia Světle Šedá od společnosti Möbelix snadno seženete právě za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za 6 999 Kč.