Křeslo Felia Tmavě Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní křeslo FELIA v tmavě šedé barvě se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Hladký sametový... více informací »
Křeslo Felia Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní křeslo FELIA v tmavě šedé barvě se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Hladký sametový...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní křeslo FELIA v tmavě šedé barvě se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Hladký sametový potah ze 100% polyesteru v kombinaci s pohodlnými područkami a dozadu sklopným opěradlem dělá z křesla o rozměrech cca 71 x 92,5 x 79 cm (Š x V x H) ideální místo k relaxaci. Zkosené nohy z bukového dřeva ve světle hnědé barvě podtrhují atraktivní vzhled a zajišťují optimální stabilitu. Pro ideální komfort sezení je křeslo, které lze zatížit maximálně do 140 kg, vybaveno podsedákem polstrovaným kvalitní pěnou. Zahoďte za hlavu satarosti a naplno relaxujte s pohodlným křeslem FELIA!
Velmi žádaný produkt je k dispozici pohodlně tu na našich stránkách umístěný v sekci ušáky! Vyhledejte si nové produkty z této oblíbené sekce jednoduše online. U zákazníků oblíbená značka Möbelix má kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Tento oblíbený kousek Křeslo Felia Tmavě Šedá od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix máte možnost nakoupit tady nyní za super cenu. Ceny již od 6 999 Kč.