Křeslo Jellina Béžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Křeslo JELLINA v béžovém sametu , ve stylu Art Deco, evokuje luxus, eleganci a bohatství. S rozměry... více informací »
Křeslo Jellina Béžová
Značka: Möbelix
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Křeslo JELLINA v béžovém sametu , ve stylu Art Deco, evokuje luxus, eleganci a bohatství. S rozměry...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Křeslo JELLINA v béžovém sametu , ve stylu Art Deco, evokuje luxus, eleganci a bohatství. S rozměry přibližně 88 x 80 x 83 cm (Š x V x H) se budete cítit velmi komfortně, především díky kvalitní pěně v čalounění. Precizní zpracování a podnož z borovicového dřeva vám zaručí dlouhou životnost tohoto úžasného křesla. Romantický vzhled zavšují zlaté nohy, které působí velmi elegantně a zároveň zajišťují potřebnou stabilitu křesla. Maximální nosnost je cca 140 kg.     Akční a ve slevě kus Křeslo Jellina Béžová lze pořídit lehce tady na našem webu v kategorii ušáky! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmíněné sekci v bezva akci!

Oblíbený a akční produkt Křeslo Jellina Béžová od společnosti Möbelix je k dispozici právě teď v nabídce ve slevě. Nyní nakoupíte za 7 499 Kč.