Křeslo Kezia Béžová

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE! Moderní křeslo KEZIA  jednoduchécho designu se hodí téměř do každého interiéru. Je nejen pohodlné, ale... více informací »
Křeslo Kezia Béžová
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE! Moderní křeslo KEZIA  jednoduchécho designu se hodí téměř do každého interiéru. Je nejen pohodlné, ale...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE! Moderní křeslo KEZIA  jednoduchécho designu se hodí téměř do každého interiéru. Je nejen pohodlné, ale také skvěle vypadá. S rozměry 71 x 84 x 79 cm (Š x V x H) a se sametovým potahem béžové barvy se budete těšit na každý den, kdy příjdete z práce domů a usadíte se. Samet je v současnosti velmi oblíbený, působí luxusně a zároveň dodává místnosti pocit útulnosti. Polstrování s PUR pěnou, područky o šířce 5 cm a výšce 31 cm, i mírně nakloněná opěrka, zaručí optimální komfort sezení a relaxace. Kulaté trubkové nohy v černé barvě podtrhují atraktivní vzhled. Křeslo s hloubkou sedu cca 49 cm lze zatížit maximálně do 140 kg.  Tento vynikající produkt Křeslo Kezia Béžová je k dispozici pohodlně tu na stránkách ve známé kategorii relaxační křesla! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu!

Neodolatelný produkt Křeslo Kezia Béžová od známého dodavatele Möbelix jednoduše naleznete již dnes za extra cenu. Levně za cenu 2 499 Kč.