Křeslo Mia

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato elegantní zahradní židle má vše, co je zapotřebí, aby se stala vaším novým oblíbeným místem... více informací »
Křeslo Mia
Značka: Möbelix
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato elegantní zahradní židle má vše, co je zapotřebí, aby se stala vaším novým oblíbeným místem...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato elegantní zahradní židle má vše, co je zapotřebí, aby se stala vaším novým oblíbeným místem venku. Díky vajíčkovému tvaru z kvalitního polyratanu je nepřehlédnutelným poutačem v zahradě, na terase, nebo i balkoně. Židle disponuje rozměry cca 91 x 153 x 65 cm (Š x V x H) a maximální nosností 120 kg. Má také stabilní kovový rám a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Vynikající komfort sezení zajišťuje sedací poduška a polštář k opření s nadýchanou polyesterovou výplní a bílým potahem. Ten lze stáhnout pomocí zipu, takže je možné jej vyprat. Sedací poduška má rozměr cca 45 x 10 x 60 cm (Š x V x D).   Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento kvalitní produkt Křeslo Mia lze nakoupit jednoduše tady na našich stránkách zařazený v rubrice zahradní židle a křesla! Nyní koupíte ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za super cenu! Populární výrobce Möbelix vám může nabídnout top výrobky

Tento akční produkt Křeslo Mia od výrobce s dobrým jménem Möbelix jednoduše můžete sehnat tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 5 799 Kč.