Křeslo Monique

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Světle šedé křeslo MONIQUE s jemným velurovým potahem z mikrovlákna vám poskytne pohodlné a stylové... více informací »
Křeslo Monique
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Světle šedé křeslo MONIQUE s jemným velurovým potahem z mikrovlákna vám poskytne pohodlné a stylové...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Světle šedé křeslo MONIQUE s jemným velurovým potahem z mikrovlákna vám poskytne pohodlné a stylové sezení pro váš domov. Světlé nohy z kaučukového dřeva zdůrazňují atraktivní vzhled. Díky vycpávce z polyetherové pěny bude sezení maximálně komfortní. Křeslo je možné získat i v jiných barvách. Možné rozšířit také o pohovku ze série MONIQUE. Nejdůležitější informace Rozměr: cca 83 x 76 x 74,5 (Š / V / H) Potah: mikrovlákno Barva: tmavě šedá Výplň: polyéterová pěna Výška sedu cca v cm: 43 Tento žádaný produkt Křeslo Monique je k dostání právě u nás ve známé rubrice relaxační křesla. Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky ve zmíněné sekci jednoduše online! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Křeslo Monique od značky se zárukou kvality Möbelix jde pořídit v naší nabídce ve výprodejové akci! Právě nyní za 4 199 Kč.