Křeslo Ušák Chandler

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo, ve světle... více informací »
Křeslo Ušák Chandler
Značka: Möbelix
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo, ve světle...

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo, ve světle šedém potahu z tkaniny, dýchá starými časy a nechá vás odpočinout si po práci stylově. Tvar křesla je oblý s bukovými dřevěnými nohami. Vše co pro odpočinek v tomto křesle potřebujete, jsou pohodlné pantofle, noviny nebo dobrá kniha. S rozměry křesla 95 x 109 x 97 cm (Š x V x H) se naplní vaše představy o dokonalém odpočinku. Výška sedu je cca 46 cm, plocha k sezení 54 x 51cm (Š x H) a maximální nosnost 140 kg. Křeslo CHANDLER se přizpůsobí vašemu životnímu stylu! Velmi oblíbený výrobek lze získat rovněž tu na našem webu umístěný v kategorii ušáky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní výrobky ve zmiňované sekci za parádní cenu! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více kousků od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Křeslo Ušák Chandler od skvělého a známého výrobce Möbelix jde koupit online za výborné peníze! Akční cena 7 499 Kč.