Křeslo Ušák Viola

Toto klasické křeslo 'ušák' VIOLA v trendovém vzhledu vám nabídne ideální místo pro relax. Je čalouněné béžovým potahem, který zaručeně... více informací »
Křeslo Ušák Viola
Značka: Möbelix
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto klasické křeslo 'ušák' VIOLA v trendovém vzhledu vám nabídne ideální místo pro relax. Je čalouněné béžovým potahem, který zaručeně...

Toto klasické křeslo ‚ušák‘ VIOLA v trendovém vzhledu vám nabídne ideální místo pro relax. Je čalouněné béžovým potahem, který zaručeně nazdobí váš interiér. Se štědrými rozměry, přibližně 82 x 95 x 85 cm (Š x V x H),  se budete u krbu, televize či oblíbené knihy cítit přímo královsky. Nohy ze dřeva se perfektně hodí k vzhledu křesla. Pohodlné sedění zajišťuje speciální pružinový systém a kvalitní PUR pěna. Maximální nosnost je cca 120 kg. Křeslo VIOLA je designový prvek, který upoutá v každém interiéru! Tento levný kousek máte možnost nakoupit rovnou tu na našich stránkách ve známé kategorii ušáky! Připravili jsme pro vás ještě další kousky z této známé kategorie jednoduše online!

Tento diskontní kousek Křeslo Ušák Viola od dodavatele s dobrým jménem Möbelix snadno můžete najít tady teď extra výhodně! Akční cena již od 10 499 Kč.