Křeslo V Retro Stylu Jonas Béžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Trendy křeslo JONAS  v hnědé a béžové barvě upoutá pozornost čistým vzhledem, okořeněným RETRO... více informací »
Křeslo V Retro Stylu Jonas Béžová
Značka: Möbelix
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Trendy křeslo JONAS  v hnědé a béžové barvě upoutá pozornost čistým vzhledem, okořeněným RETRO...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Trendy křeslo JONAS  v hnědé a béžové barvě upoutá pozornost čistým vzhledem, okořeněným RETRO nádechem. Mírně zakřivené opěradlo v barvě ořechu je doplněno robustním rámem s nožičkami z černého železa. Silné sedadlo je obzvláště pohodlné a boduje jemným potahem z tkané látky a kvalitním pěnovým čalouněním. Křeslo s maximálním zatížením 120 kg a velikostí přibližně 58 x 72 x 64 cm (Š x V x H) je skvělé, flexibilní sedadlo, které zve na komfortní sezení. Přeneste se v čase do minulosti a zařiďte si interiér v retro stylu!

Tento neodolatelný kus Křeslo V Retro Stylu Jonas Béžová od populárního výrobce Möbelix lze sehnat zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! V akci od 3 599 Kč.