Křeslo V Retro Sytlu Jonas Šedá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Toto skvělé křeslo s elegantním retro vzhledem nabízí zajímavý design a pohodlné sezení pro váš domov.... více informací »
Křeslo V Retro Sytlu Jonas Šedá
Značka: Möbelix
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Toto skvělé křeslo s elegantním retro vzhledem nabízí zajímavý design a pohodlné sezení pro váš domov....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Toto skvělé křeslo s elegantním retro vzhledem nabízí zajímavý design a pohodlné sezení pro váš domov. Sedadlo je čalouněné vysoce kvalitní tkaninou v šedé barvě a polstrované polyetylenovou pěnovou výplní. Opěradlo z ořechové dýhy a černé železné nohy zdůrazňují moderní vzhled a poskytují křeslu potřebnou stabilitu.
Tento designový výrobek Křeslo V Retro Sytlu Jonas Šedá jde koupit prostě tady na webu v oblíbené sekci relaxační křesla! Nyní najdete vyjímečné výrobky z této kategorie za super ceny! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Křeslo V Retro Sytlu Jonas Šedá od oblíbené značky Möbelix snadno pořídíte na našich stránkách nyní ve slevě. Akční cena od 3 599 Kč.