Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Us40

Kuchyňská spodní skříňka LUISA US40 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvláště útulnou atmosféru. Velká skříň o... více informací »
Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa        Us40
Značka: Möbelix
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská spodní skříňka LUISA US40 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvláště útulnou atmosféru. Velká skříň o...

Kuchyňská spodní skříňka LUISA US40 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvláště útulnou atmosféru. Velká skříň o rozměrech 40 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má bílá dvířka s přívětivým kazetovým vzhledem. Moderní akcenty dodávají úchytky ve stříbrné barvě. Uvnitř kuchyňské skříňky je police o tloušťce cca 16 mm. To nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kuchyňské náčiní ve dvou přihrádkách a v zásuvce. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního nábytku v dřevěném dekoru po dlouhou dobu. Dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA, který najdete v naší nabídce.
Hodně prodávaný produkt Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa je k dostání rovnou tady a teď na našem webu zařazený v rubrice kuchyňské skřínky spodní! Prozkoumejte zcela nové kousky ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci!

Tento vynikající kus Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Us40 od značky s dlouholetou historií Möbelix jde získat právě dnes za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 099 Kč.