Kuchyňská Spodní Skříňka Milano

Spodní kuchyňská skříňka v kombinaci dekoru dub San Remo a antracitové, s 2 dveřmi a 2 zásuvkami, s 1 vkládací policí s nosností 25kg a s úchyty... více informací »
Kuchyňská Spodní Skříňka Milano
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Spodní kuchyňská skříňka v kombinaci dekoru dub San Remo a antracitové, s 2 dveřmi a 2 zásuvkami, s 1 vkládací policí s nosností 25kg a s úchyty...

Spodní kuchyňská skříňka v kombinaci dekoru dub San Remo a antracitové, s 2 dveřmi a 2 zásuvkami, s 1 vkládací policí s nosností 25kg a s úchyty barvy nerezové oceli.Š/V/H: cca 100/86/60 cmTento nejprodávanější výrobek Kuchyňská Spodní Skříňka Milano je k získání bez obtíží tu ve známé sekci kuchyňské skřínky spodní. Vyhledejte si parádní výrobky ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Významný dodavatel Möbelix poskytuje vynikající zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně žádaný kousek Kuchyňská Spodní Skříňka Milano od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 4 499 Kč.